Projekt "Pomaluj mi świat"

Ogłoszenie

 

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej GiM Czerwionka- Leszczyny – Jestem przystąpiło do realizacji projektu „ Pomaluj mi świat” w ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą Prowadzenie zajęć terapeutyczno- rewalidacyjnych, rehabilitacyjnych i zdrowotnych na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej ze wsparciem Starostwa Powiatowego w Rybniku.

 

Projekt adresowany jest do dzieci i młodzieży o głębszym stopniu niepełnosprawności intelektualnej oraz współwystępującymi deficytami rozwojowymi, zaburzeniami.

 

Cel projektu: terapia związana z aktywacją percepcji.

 

Planowane działania w ramach projektu: diagnostyka sensoryczna, przeprowadzenie cyklu zajęć z wykorzystaniem programu Sensor 4 oraz specjalistycznego wyposażenia Sali Doświadczania Świata, relaksacja.

 

Czas realizacji projektu: 1 sierpień 2013r. – 30 wrzesień 2013r.

 

Warunki uczestnictwa: wypełnienie Karty uczestnictwa po wcześniejszej rekrutacji. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 26 sierpnia 2013r. o godz. 11 00 w s. 122 w Zespole Szkół Specjalnych im. W. Sherborne w Czerwionce- Leszczynach.

 

Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne !

 

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 tel. 512 910 340

 
Powered by www.studiotomcom.pl